به گزارش تسنیم، به نظرمی رسد لیگ نوزدهم برخلاف سال های گذشته بدون علی دایی آغاز خواهد شد و او امسال بر خلاف فصول گذشه فعلا با هیچ تیمی به توافق نرسیده است و بعید است در این روزهای پیش رو او پیشنهاد تیم دیگری را بپذیرد. دایی در طی هفته اخیر یکی از شاگردان کلاس مربی گری حرفه ای آسیا بود تا نشان دهد هنوز انگیزه زیادی برای حضور در نیمکت مربیگری دارد. وی ابتدا درخصوص حضوردر کلاس مربیگری که اخیرا از طرف کمیته آموزش ترتیب داده شد و کیفیت این دوره از کلاس ها اظهار داشت: «کلاس خیلی خوب بود. هم بار علمی کلاس بالا بود، هم بار علمی و مباحث خوبی در این چند روز مطرح شد که از آنها استفاده کردیم. اساتید خوبی هم در کلاس حضور داشتند و ما با اینکه ۱۰ روز شلوغ را داشتیم ولی از حضور در این کلاس‌ها نهایت استفاده را بردیم. خوشبختانه جو کلاس هم صمیمانه بود و این کلاس به مربیانی که در آن حضور داشتند کمک خواهد کرد.

 
دایی همچنین درباره اینکه گفته می شود آیا صنعت نفت آبادان به او پیشنهادی ارائه داده است گفت: «بله، باید از آقای عیسی‌زاده، اعضای هیئت مدیره و مدیر اجرایی باشگاه تشکر کنم. دوست داشتم به فوتبال آبادان و مردم این شهر که عاشقانه فوتبال را دوست دارند کمک کنم ولی به دلیل مسائل خانوادگی نتوانستم به آبادان بروم. متاسفانه این توفیق نصیب من نشد و برای صنعت نفت آرزوی موفقیت می‌کنم. من دختر کوچک دارم و طبیعتا برایم سخت بود که در این شرایط به آبادان بروم. اگر مجرد بودم قطعا قضیه فرق می‌کرد.»

سرمربی و بازیکن سابق پرسپولیس که در دو نوبت هدایت این تیم را عهده دار بوده است درباره بازگشتش به این باشگاه برای سومین بار خاطرنشان کرد: «مدتی پیش یکی از دوستان که در پرسپولیس جایگاهی دارد در این زمینه که به پرسپولیس بروم با من صحبت کرد ولی همان زمان این مسئله را رد کردم. رفتن به پرسپولیس همینطوری نیست و خیلی چیزها به هم ربط دارد. اگر یک روز لازم باشد در مورد این موضوع صحبت می‌کنم. پرسپولیس تیم بزرگی است و امیدوارم با آمدن مربی جدید موفق باشد و هوادارانش را خوشحال کند. امسال سال سختی است و تیم‌هایی مثل سپاهان، استقلال، تراکتورسازی، ذوب‌آهن و … هزینه کرده‌اند تا نتیجه بگیرند. دایی ضمن اعلام اینکه شناخت خوبی از کالدرون سرمربی جدید باشگاه پرسپولیس ندارد تصریح کرد: شناخت زیادی از این مربی ندارم. اطلاعات من فقط به حضور این مربی در تیم ملی عربستان مربوط می‌شود که ظاهرا نتایج خوبی هم نگرفت. به جز این مورد اطلاعات کاملی ندارم.

آقای گل جهان در پایان راجع به شایعاتی که این روزها مبنی بر عدم اجازه برای نشستن روی نیمکت تیم های لیگ برتری درباره او شنیده می‌شود تاکید کرد: «بعضی چیزها و کارشکنی‌ها که در این خصوص گفته می‌شود صحت دارد و متاسفانه در برخی وزارتخانه‌ها «بِده بستان‌هایی» وجود دارد که مانع از شکل‌گیری خیلی از مسائل می‌شود. با تراکتورسازی و فولاد صحبت کرده بودم که به یکباره غیب‌شان زد. به حرف‌های حقی که زدم افتخار می‌کنم حتی اگر از فوتبال بیرون بمانم. زندگی من از راه فوتبال نمی‌چرخد که بخواهم نگران آینده باشم و اگر روی کارم تمرکز کنم بیشتر موفق خواهم شد. بعد از چهارده، پانزده سال که نیاز به استراحت داشتم، با خیال راحت به مسافرت رفتم و این مسافرت خیلی به من چسبید چون استرس تیم بستن یا تماس گرفتن نداشتم. آرامش زندگی‌ام را از همه‌چیز بیشتر دوست دارم.»

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :