مردم شریف ایران ، مردم اولین تمدن جهان

یک مدیر مبتکر جهادی بنام مهندس مجید قاسمی فیض آبادی ۲۷ ماه در زندان انفرادی و بازداشت موقت است . او مدیرعامل کارخانه زیانده و درحال رَدِ دِین شدۀ آلومینای جاجرم از سال ۹۰ تا پایان ۹۳ بود .

اگر می خواهید بدانید او چگونه مدیری بود از مردم شریف جاجرم و دو هــزار نفر کارگران کارخانه آلومینای ایران بپرسید . او توسط استاندار پرویزی ، استاندار دولت یازدهم متهم شده است با اضافه کردن حقوق کارگران کارخانه امنیت استان خراسان شمالی را به خطر انداخته است و این استاندار دولت یازهم از دادستان بجنورد و اطلاعات خراسان شمالی  می خواهد تا تماسها ، قراردادها ، ارتباط کاری و غیرکاری ایشان و مدیران مرتبط و افراد موثرِ خانوادگی وی کنترل و … اقدام قضایی در مورد او صورت بگیرد .

نام استاندار (پرویزی) به دادستان

این درحالیست که این مدیر ارزشمند کارخانه ای که طی مصوبه  ۴۰۲۹۸۹۱۹  به موسسه بازنشستگی فولاد رددین شده بود را پس از طی چهارسال به جائی رساند که پیر صنعت کشور وزیر صنایع آقای نعمت زاده به قول خودش کمر همت بست و دستها را بالا زد و از شورای عالی واگذاری درخواست کرد تا بخاطر شکوفایی این کارخانه توسط مدیرعامل آن با ابطال مصوبه واگذاریِ دولت دهم ، آن را دوباره به دولت بازگردانند .

وقتی چنین شد دولت یازدهم اعضای هیئت مدیره شرکت خصوصی آلومینا را بکار نگرفت اما از مدیرعاملی که باعث شکوفایی شرکت آلومینا شده بود یعنی آقای مجید قاسمی فیض آبادی با اصرار درخواست کرد تا در مدیرعاملی شرکت باقی بماند . اما از سوی دیگر این مدیر جهادی که مانع تصاحب این شرکت توسط آقای رحمانی فضلی و اذنابش شده بود مورد غضب آقای وزیر و استانداری که از ادارۀ گاوداری به سمت استانداری رسیده بود و آقای رضازاده ندیمی و آقای حسین صداقت مهر ، اولی قائم مقام اطلاعات خراسان شمالی و دومی کارمند ارشد اطلاعات کنار گذاشته شده از شرکت آلومینا ، قرار گرفت و آنها طی این سه نامه دروغین که در محضر شما مردم شریف ایران هست باعث دستگیری این مدیر جهادی و برادر روحانی وی که ناجی فاو بوده و عده دیگری از اقوام و بستگانش شدند .

مردم شریف ایران اگر فساد سیستمی وزیر کشور فعلی  به همراه استاندارش آقای پرویزی و مدیرکل محاسبات استان اش آقای مظفری نبود آیا میشد (مدیری جهادی ، مبتکر ، خلاق و قدرتمند را صرفاً به خاطر اینکه یک معدن غنی آلمینیوم  به یغما رفته را از طریق قانون به صاحبان اصلی کارخانه یعنی کارگرانش باز گرداند و دو ساختمان قیمتیِ چهار و پنج طبقه در یوسف آباد و سمیه تهران را از رحمانی فضلی و ایادی وی از طریق قانون به مدد سفر مقام معظم رهبری ، پس از سه سال تعقیب قضایی در حضور مردم شیروان از وی بازپس گیرد) به همراه اقوامش به اتهام های واهی اختلاس و پولشویی دستگیر و به زندان انداخت ؟

مردم شریف ایران به تاریخ  این سه نامه و متن آن ها که توسط

۱- استاندار پرویزی در حد یک مخبر کذاب اطلاعات

۲- نامه دادرس هفتم دیوان محاسبات

۳- نامه مدیرکل دیوان محاسبات استان خراسان شمالی صادر شده است ، توجه و تأمل فرمائید .

آیا همزمانیِ این نامه ها با نگارش دروغین آنها برای از بین بردن یک مدیر جهادی نشان از فساد سیستمی در درون بعضی از مقامات عالی و میانی دولت ندارد ؟!

آیا جای  این سوالات وجود ندارد که بپرسیم ؟

۱- اگر این مدیر ، لایق نبود چرا وزارت صنایع این مدیر جهادی را به اصرار در سمت مدیرعاملی آن کارخانه ابقاء کرده است .

۲- چرا استاندار پرویزی که ریاکارانه در پی حذف وی از طریق لابی گری بود پس از آنکه موفق نگردید مهندس فیض آبادی را حذف نماید با چنین نامه ای به دادستان خراسان شمالی این همه درخواستِ مجرمانه علیه یک مدیر خلاق را دارد

۳- مردم شریف ایران از دادرس شعبه هفتم دیوان محاسبات بپرسید چرا دادرس هفتم دیوان محاسبات نامه سراسر دروغ را برای دستگیری وی صادر کرده و درخواست اعمال مادۀ ۲۵ دیوان محاسبات را نموده است

۴- از کارمند آقای رحمانی فضلی ، جناب آقای مظفری که به مدیرکلی رسیده است بپرسید چرا می خواسته نامه سراسر دروغ شعبه هفتم را مستند سازی کند اما از قضا سرانگبین صفرا فزود و تعارضات بین این نامه با نامه قبلی دروغهای اینها را برملا میکند

.۵ – همچنین از آقای ندیمی قائم مقام اداره اطلاعات خراسان شمالی  با نام مستعار رضازاده بپرسید چرا طرح ایجاد غنی سازی سوخت موشکی کشور که بهمراه شهید حسن تهرانی مقدم در حال اجرا بود را شرکتی صوری و برای پولشویی قلمداد کرده است

. ۶- از مقامات قضائی استان خراسان شمالی  بپرسید چرا اجازه داده اند عده ای بی گناه به مدت بیست و هفت ماه  در زندان انفرادی و عمومی بجنورد در بازداشت باشند که تازه پس از تحمل این مدت این نامه ها را برای تفهیم اتهام  به آقای مهندس مجید قاسمی فیض آبادی  داده اند .

و در آخر بپرسید آیا اگر می خواستند دانشجویان را لوله کنند و نتوانستند ، آیا دولتی که اجازه داده است مدیری جهادی و روحانی ناجی فاو و عده زیادی از اقوام این دو نفر را هم به شیوۀ گازانبری ، شبانه دستگیر کنند و هم در زندان انفرادی اطلاعات لوله نمایند ، باز هم میتوانند از لوله کردن و پر کردن لوله در دانشگاه ها سخن بگوید و هیچ کمکی برای آزادی این زندانیان ننماید ؟!

آیا دولتی که مدیر تخلفاتش ( حجة الاسلام اشرفی اصفهانی ) جرأت یک سوال از دادستانی بجنورد   دربارۀ زندانی شدن این مظلومین را ندارد ، جرأت دارد برای احیای حقوق شما محکم و استوار بایستد و از مردم درخواست یاری مجدد نماید ؟!

دراین فساد سیستمی دولت یازدهم فرمانده عملیات ، رحمانی فضلی رئیس دیوان محاسبات سابق و وزیر فعلی کشور می باشد و ایادی وی عبارتند از  :

  • استاندار پرویزی همشهری رحمانی فضلی
  • مظفری کارمند سابق رحمانی فضلی و مدیرکل دیوان محاسبات استان خراسان شمالی
  • رضا ندیمی قائم مقام اطلاعات خراسان شمالی و همشهری رحمانی فضلی

۴- حسین صداقت مهر کارمند ارشد اطلاعات و معاون اخراجی از شرکت آلومینا پس از واگذاریِ مجدد شرکت آلومینا به دولت ، ( وی صاحبِ منافع معدن سرخ چشمه و ساختمانهای تصاحب شده توسط رحمانی فضلی  می باشد )

لطفاً متن نامه ها و تاریخ آن ها را مورد ملاحظه قرار دهید :

۱- نامه  دادرس شعبه هفتم دیوان محاسبات به تاریخ ۱۵/۱۱/۹۳ با مُهر “خیلی محرمانه”

۲- نامه استاندار سابق خراسان شمالی به دادستان بجنورد به تاریخ ۱۸/۱۱/۹۳  که با مُهر “خیلی محرمانه مستقیم آنی و آنی”

۳- نامه مدیرکل دیوان محاسبات استان خراسان شمالیِ آقای مظفری به تاریخ ۲۶/۱۱/۹۳  در سه صفحه که تعارضات و ساختگی بودن آن در مقایسه با نامه ۱۵/۱۱/۹۳ شعبه هفتم دیوان محاسبات  کل کشور مشخص می گردد .

در انتها از شما مردم شریف می خواهم به ما کمک کنید که این زندانیان بی گناه هر چه زودتر از زندان نجات پیدا کنند .

 

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :